Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
2019-10-04

Okulumuzun 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılının İlk Akademik Kurul Toplantısı yapıldı 
Meslek Yüksekokulumuz Seminer Salonunda 2 Ekim 2019 Çarşamba günü 2019-2020 Akademik Yılının ilk toplantısı, değerli akademisyenlerimizin katılımı ile Yüksekokul Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Gökmen KANTAR‘ın başkanlığında yapıldı.
 
Müdür Yardımcımız Öğr. Gör. Dr. Çağdaş İNAN; 2018-2019 Eğitim - Öğretim yılının değerlendirilmesini yaparak aramıza katılan yeni hocalarımıza teşekkür etti. Önümüzdeki dönemde okulumuzda olacak yeni uygulamaları tanıttı. 
 
Müdür Yardımcımız Öğr.Gör. Murat ÖZ; kontenjanlar, oryantasyon ve diğer eğitim-öğretim ile ilgili konularda bilgilendirmelerde bulundu. 
 
Meslek Yüksekokulumuz Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Gökmen KANTAR konuşmasında genel değerlendirme yaptı. Akademik kurulda 2019-2020 Eğitim - Öğretim yılının hedef ve beklentileri değerli öğretim elemanlarımız tarafından belirlenerek akademik kurulun bu yılki stratejisi belirlendi. Ayrıca Meslek Yüksekokulumuzun daha iyi ve daha verimli bir şekilde Eğitim-Öğretim faaliyetleri yapmasına katkı sağlaması amacıyla Meslek Yüksekokulumuz Öğretim Elemanlarının dilek, öneri ve görüşleri alınarak toplantı sona erdi.